Na petem turnirju 8-11 let v zimski sezoni se je zbralo več kot 200 mladih teniških igralcev. Turnir je potekla 5. in 6. marca 2016 v Ljubljani na Z Sportu. Na njem so nastopili tudi štirje naši tekmovalci: Andraž, Benjamin, Eva in Rok.

image

Najuspešnejši je bil ANDRAŽ ROZMAN v mini tenisu, kjer je ponovno zasedel 2. mesto. V finalu mini tenisa je po tesnem dvoboju premoč moral priznati Luku Petroviču. V midi tenisu pa je bil že v prvi tekmi na izpadanje od njega boljši kasnejši zmagovalec Luka Albreht. Iz skupine naprej v dvoboje na izpadanje se je uvrstil tudi Benjamin Lučin.

Bravo Andraž!

Na turnirju v mini tenisu je nastopila tudi Eva Šifrer, za katero je bil to sploh prvi turnir. In že na prvem turnirju je dosegla eno zmago v skupini. Čestitke Evi!