Pretekli vikend je v Velenju potekal turnir 8-11 let, na katerem sta odlično nastopila brata Andraž Rozman in Timi Rozman. V soboto 5.9.2015 je Andraž nastopil v kategoriji mini tenis in midi tenis, Timi pa v kategoriji midi tenis.

Skupinski del tekmovanja v mini tenisu je ANDRAŽ ROZMAN končal kot prvi v skupini. Z odličnimi nastopi je nadaljeval v dvobojih na izpadanje, kjer je v polfinalu z 2:0 premagal Luna Jarca, v finalu pa je bil z 2:1 boljši še od Tima Strela. Andraž je s tem postal zmagovalec že drugega zaporednega turnirja.

andraž - velenje

BRAVO ANDRAŽ!

Z odličnimi nastopi pa sta skupaj z bratom Timijem nadaljevala tudi v kategoriji midi tenisa. Oba, tako Andraž kot Timi Rozman, sta zasedla 5.-8. mesto, kar je njuna najboljše uvrstitev v tej kategoriji.