Zadnji turnir 8-11 let v letu 2015 je potekal v Celju in Litiji. Od naših fantov je v mini tenisu v Litiji nastopil Andraž, v Celju pa so v midi tenisu nastopili Benjamin, Rok in Tim.

Iz skupinskega dela tekmovanja v midi tenisu sta se naprej uvrstila BENJAMIN LUČIN in ROK KOBLAR, Tim Mlinar pa je tekmovanje končal kot tretji v skupini. V četrtfinalu smo nato videli klubski derbi med Benjaminom in Rokom, ki ga je po treh tesnih setih z 2:1 dobil Rok. To je bila za Roka prva uvrstitev v polfinale in s tem si je priboril tudi svoj prvi pokal.

IMG_20151213_141040

Bravo Rok in Benjamin!

Dobro pa je v Litiji nastopil tudi Andraž Rozman v kategoriji mini tenis. V skupini je zasedel prvo mesto in se tako uvrstil naprej v dvoboje na izpadanje, kjer je bil v polfinalu od njega boljši kasnejši zmagovalec Luka Petrovič. Andraž je tako zasedel 3.-4. mesto!