Najmlajši so poletno sezono turnirjev začeli že 16. aprila v Novem mestu. Naši tekmovalci so nastopali v treh kategorijah: mini tenis, midi tenis in tenis 10.

IMG_20160416_153147

V midi tenisu so nastopili ISA BREGANT, ROK KOBLAR ter Andraž Rozman in prav vsi trije so se uvrstili v nadaljnji del tekmovanja. Isa in Rok sta nasprotnikoma morala premoč priznati v četrtfinalu ter tako zasedla 5.-8. mesto. Brez poraza pa je tekmovanje zaključil ANDRAŽ ROZMAN, ki se je veselil nove turnirske zmage v midi tenisu!

IMG_20160416_122659

Fanta sta nato prvič nastopila tudi v kategoriji tenis 10 in se že kar na svojem prvem turnirju uvrstila med osem najboljših.

IMG_20160416_124954

BRAVO ANDRAŽ, ROK IN ISA!

Svojo predstavnico smo imeli tudi v mini tenisu. Za Evo Šifrer je bil to šele drugi turnir, na katerem pa je pokazala velik napredek v igri. V svoji skupini si je priborila eno zmago in tako zasedla 3. mesto v skupini. Čestitke Evi!