Izjemen konec tedna za naše tekmovalce v kategorijah 8-11 let. Z Otočca so 17. septembra 2016 domov prinesli kar 4 pokale!

EVA ŠIFRER se je v mini in tudi v midi tenisu iz skupine uvrstila naprej v boje na izpadanje. In ne le to, v obeh kategorija si je priborila 3.-4. mesto ter tako domov odnesla kar dva pokala. Prav tako je svoje odlične nastope v midi tenisu v tej sezoni nadaljeval ANDRAŽ ROZMAN, ki je bil ponovno boljši od vseh nasprotnikov in si prislužil pokal za zmagovalca.

midi-otocec

To pa še ni vse. Tudi v kategoriji do 10 let sta odlično nastopila Rok in Andraž. ROK KOBLAR se je prebil vse do polfinala in si s tem priboril svoj prvi pokal v tej kategoriji. Tudi Andraž Rozman je prikazal borbeno igro, a je žal moral v četrtfinalu premoč priznati Svitu Suljiču s 7:6(7). Svit je kasneje tudi zmagal turnir.