Zadnji turnir zimske sezone 2015/2016 je potekal na praznični velikonočni vikend v Ljubljani na Šport plusu, med seboj pa so se pomerili najmlajši na turnirju 8-11 let. Na njem so v  kategoriji midi tenis zelo uspešno nastopili trije fantje iz našega kluba. Andraž, Benjamin in Tim so vsi dosegli ali izenačili svoj najboljši rezultat.

IMG_20160326_143843~2Po zelo dobri igri v skupinskem delu tekmovanja v so se vsi trije uvrstili naprej v dvoboje na izpadanje. BENJAMIN LUČIN in TIM MLINAR sta se uvrstila v četrtfinale  in tako zasedla končno 5.-8. mesto. V četrtfinalu smo imeli tudi klubski dvoboj med Timom in Andražem, ki ga je dobil veliko izkušenejši Andraž. V polfinalu je bil po tesnem boju z 2:1 boljši od Klemna Grila, v finalu pa z 2:0 še od Luka Albrehta. ANDRAŽ ROZMAN je tako dosegel svojo drugo zmago v midi tenisu!

IMG_20160326_143624~2BRAVO ANDRAŽ, BENJAMIN IN TIM!