20. avgusta so se najmlajši zbrali na igriščih teniškega kluba Triglav Kranj. Med njimi so bili tudi naši tekmovalci: Eva, Andraž, Tim in Rok.

Zelo uspešna je bila v Kranju EVA ŠIFRER, ki si je priborila svoj prvi pokal. Na turnirju v mini tenisu je v četrtfinalu premagala Emo Kapus z 2:1, v polfinalu pa izgubila proti Ani Stojnevi, ki je kasneje zmagala turnir. Eva je tako zasedla 3.-4. mesto.

eva sifrer kranj

BRAVO EVA!

V midi tenisu pa je zopet dobro nastopil ANDRAŽ ROZMAN in si prislužil še en pokal za v svojo že kar veliko zbirko. Tokrat je zasedel 3.-4. mesto, saj mu je v polfinalu za las ušla zmaga proti Luku Petroviču.

andraž kranj2016

BRAVO ANDRAŽ!

Na turnirju do 11 let je bila SARA DOLENC vse do finala suvereno boljša od svojih nasprotnic in jim oddala le en gem. V finalu je po tesni borbi s 7:5 izgubila proti domačinki Hani Adolšek.