Naši tekmovalci so se v zadnjih tednih udeležili kar nekaj turnirjev in v nadaljevanju si lahko preberete več o njihovih dosežkih:

8-11 let 18-19.1.2014 TK Domžale – TA Breskvar

Mini tenis –  Andraž Rozman je osvojil 3. mesto v Round Robin (RR) skupini. Timu Rozmanu se je uspelo uvrstil v glavni turnir.

Midi tenis – Sari Dolenc in Piji Eržen se ni uspelo prebiti iz RR skupine, je pa to uspelo Moniki Kavčič.

Tenis 11 – Taj Dolenc se je uvrsti v četrtfinale in uvrstitev od 5-8 mesta. Meta Marenk se je uvrstila v polfinale.

8-11 let 8-9.2.2014 TK Domžale –  TK Litija

Mini tenis – Ažbe Jarc se je uvrstil v glavni turnir in zaključil na mestih od 8-16.

Midi tenis – vse naše tekmovalke: Pija Eržen, Sara Dolenc in Monika Kavčič so se uspele prebiti iz RR skupine v finalni del tekmovanja, kar je odličen ekipni uspeh. Žal so potem naletele na nosilke tekmovanja, ki so se izkazale za premočne nasprotnice. Fantje so bili tokrat nekoliko manj uspešni, saj so Sebastijan Bezlaj, Anže Baloh in Ažbe Jarc vsi izpadli v RR skupinah.

Tenis 11 – Taj Dolenc se je uvrstil v finale tolažilnega dela turnirja, kjer je po tie-breaku izgubil. Meta Marenk je osvojila 2 mesto na glavnem turnirju.

Tenis do 12 let:

Uspešno nastopanje in igre v RR in DP prvenstvu, kjer so nabirali izkušnje – Rok Santl, Taj Dolenc, Kaja Korelec, Lan Mark Čerkez in Meta Marenk.

Taj Dolenc – 2 kolo B turnirja

Meta Marenk – 2 mesto na 12 B – TK Olimpija. Vrhunsko!

Tenis do 14 let:

Katja Hrkač – 2 kolo DP v Rogaški.

Eva Kalan – preskočila kvalifikacije po poškodbi in žal izgubila v 1 krogu DP.

OP TC Ljubljana – obe izgubili v 1 krogu GT.

Primož Duričič Žibert – izgubil finale kvalifikacij DP v Rogaški.

OP Jaki šport – preskočil kvalifikacije in se uvrstil v 2 krog glavnega turnirja.

Maks Lukman – dobre igre v kvalifikacijah DP in OP Jaki Šport vendar malo zmanjkalo  za uvrstitev v glavni del.

Luka Čarman – pogumen nastop v kvalifikacijah DP.

Katja Hrkač, Primož Duričič, Eva Kalan, Žan Breznikar – pogumni nastopi na DP do 16 let vendar za preboj v GT malo zmanjkalo.

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM ZA TRUD IN DOBRE PREDSTAVE!!!