V času poletnih počitnic na naših igriščih poteka medvoška otroška liga, ki je namenjena predvsem igralcem, ki med letom manj tekmujejo in tistim, ki so željni tekmovati pa ne ravno na turnirju. Razdeljeni so v različne kategorije in sicer 1. otroška liga, 2. otroška liga, maksi in midi liga. Igralci so z žrebom razporejeni v skupine, kjer odigrajo vsak z vsakim, v mesecu septembru pa se odigra še na izpadanje, kjer najboljši dobijo medalje in praktične nagrade. Letos je prijavljenih 20 tekmovalcev.

V lanskem letu je medvoška otroška liga potekala prvič. Odziv tekmovalcev je bil dokaj velik. Igrali so v kategoriji 1. otroška liga skupina A (zmagovalci iz skupinskega dela) in B ter v kategoriji midi tenis. Pri najstarejših je slavil Andraž Rozman, ki je v finalu premagal Roka Koblarja z rezultatom 9:8 (6). Tretje mesto sta si delila Domen Jarc in Luka Pečar. V B skupini pa je finalu slavil Jan Dobnikar. Premagal je Vasjo Belušič 9:7. V kategoriji midi tenis pa je bila najboljša Nika Mlakar, druga je bila Hana Šifrer, tretje mesto pa sta si razdelili Jera Jezeršek in Izabela Pogačnik. Najboljši so prejeli medalje in praktične nagrade. Čestitamo vsem.