V tem prispevku želimo še 1x opozoriti na nekaj najboljših rezultatov, ki so jih v poletni sezoni 2014 dosegli tekmovalci in tekmovalke TK Spin Medvode.

Na letošnjem dnevu slovenskega tenisa, ki je potekal od 17.-18.5. v Domžalah, se je Meta Marenk v kategoriji deklic do 11 let prebila vse do polfinala in tako zasedla končno 3.-4. mesto. Kaja Korelec je v kategoriji deklic do 11 let prišla v četrtfinale in zasedla 5.-8. mesto, pri čemur ji je polfinale ušlo za las. Zelo dobro sta na mini tenisu dvojic igrala tudi 9-letna Ažbe Jarc in Anže Baloh, ki sta se odlično ujela in prebila do polfinala ter tako zasedla 3.-4. mesto.

Odličen uspeh je na državnem prvenstvu do 14 let na Otočcu, ki je potekal od 3.5.-10.5. dosegel 14-letni Primož Đuričič Žibert, ki se je iz kvalifikacij prebil v četrtfinale in tako dosegel uspeh kariere.

Na državnem prvenstvu deklet do 14 let na Otočcu se je v kategoriji dvojic Eva Kalan v paru s Pijo Lovrič uvrstila v polfinale in tako zasedla odlično 3.-4. mesto.